Kontakt z obsługą sklepu

   Pon-Pt 10-18 Sb 10-13

          531 501 405

      biuro@ecobella.pl

Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nowości
Bosphaera Mydło w kostce Kwiat lotosu 100g PRZECENA (termin 19.08.2026)
Bosphaera Mydło w kostce Kwiat lotosu 100g PRZECENA (termin 19.08.2026)

17,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 19,99 zł
szt.
Mokosh Krem multilipidowy barierowy do cery suchej Malina 60ml
Mokosh Krem multilipidowy barierowy do cery suchej Malina 60ml

134,09 zł

Cena regularna: 148,99 zł

Najniższa cena: 54,99 zł
szt.

Vianek Zestaw nawilżający do twarzy Prebiotyczny (3 produkty)

VIN-P001.png
  • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,99 zł
  (1 zestaw = 49,99 zł )

Cena regularna:

49.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: VIANEK
Kod produktu: VIN-Z001

Opis

 


Vianek Zestaw nawilżający do twarzy Prebiotyczny (3 produkty)

VIANEK Prebiotyczny do twarzy to wyjątkowa kolekcja najnowszych kosmetyków, które zadbają o Twoją skórę, zapewniając jej dawkę nawilżenia i ochronę mikrobiomu. To idealne rozwiązanie do pielęgnacji każdego rodzaju cery, zwłaszcza jeśli zależy Ci na utrzymaniu zdrowej, promiennej skóry o naturalnej równowadze.

W skład zestawu wchodzą trzy produkty, które wspólnie tworzą spójną rutynę pielęgnacyjną, opartą na nowoczesnych składnikach oraz prebiotykach, wspomagających barierę ochronną skóry i zapobiegających jej wysuszeniu.

Co znajdziesz w zestawie:

VIANEK Prebiotyczny Płyn micelarny nawilżający - Delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, nie naruszając naturalnej bariery ochronnej skóry.
VIANEK Prebiotyczny Żel do mycia twarzy nawilżający - Łagodny żel oczyszczający, który przywraca skórze świeżość bez uczucia ściągnięcia.
VIANEK Prebiotyczny Nawilżający krem do twarzy na dzień - Lekki krem, który szybko się wchłania, zapewniając długotrwałe nawilżenie i komfort. Dzięki prebiotykom pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry, pozostawiając ją gładką, miękką i promienną.

Sposób użycia:

VIANEK Prebiotyczny Żel do mycia twarzy nawilżający: nanieś niewielką ilość żelu na wilgotną skórę twarzy, delikatnie masując ruchami okrężnymi. Dokładnie spłucz letnią wodą. Stosuj rano i wieczorem dla najlepszych efektów.

VIANEK Prebiotyczny Nawilżający krem do twarzy na dzień: dozę kremu nanieś na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

VIANEK Prebiotyczny Płyn micelarny nawilżający: nanieś płyn na płatek kosmetyczny i delikatnie przetrzyj skórę twarzy, szyi i dekoltu. Aby usunąć makijaż oczu, na zamkniętej powiece przytrzymaj nasączony płatek i ściągnij w kierunku rzęs. Po demakijażu zmyj twarz wodą, a następnie przejdź do kolejnego etapu oczyszczania twarzy (np. żelem).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl